Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin’de 2017’den beri psikoterapiye ve psikoloji mesleğine yeni bir soluk kazandıran kliniğimiz, psikoloji üzerine lisansını tamamlamış psikologlar, aile eğitimi ve danışmanlığı üzerine yüksek lisans yapmış deneyimli ve gerekli tüm sertifikalara sahip psikolog , pedagog kadrosuna sahiptir.

Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Mersin’de bulunan farklı üniversitelerde psikolog ve diğer meslek elemanlarına yönelik eğitmenlik ve süpervizörlük hizmetleri de sunmaktayız.
Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisinde master yapan psikologlarımız eşliğinde sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 iletişim kurabileceğiniz randevu sistemimiz ile sizlere daha etkili hizmet sunmaktayız.
Mersin’de hizmet sunan psikolojik destek ve terapi kliniğimizde tüm psikolojik problemlerin tedavisine yardımcı olmakta, tedavi edilmesine katkı sağlamakta ve tedavi etmekteyiz.
Ayrıca kurumsal psikolojik destek hizmetleri de sunmaktayız. Bu sayede işçilerinizin ve şirket yönetiminizin ilişkilerini kuvvetlendirmekte firmanıza bağlılığını artırmakta ve iş yerindeki problemlere çözüm sunmaktayız.
Özellikle gizliliğinizi korumaktayız. Paylaştığınız bilgi ve problemler sadece psikologlarımız ile sizin aranızda kalmaktadır. Mahkeme kararı olmadığı sürece kliniğimizdeki diğer psikologlarla dahi paylaşılmamakta gizliliğiniz güvence altında tutulmaktadır.

Bize Ulaşın

İstediğiniz zaman iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Whatsapp