Mersin Psikolog – Art Psikoloji

Mersin Klinik Psikolog

mersin klinik psikolog

Mersin klinik psikolog hizmeti, Yenişehir bölgesindeki merkezimizde verilmektedir. Yakın çevreden ve Mersin’in diğer ilçelerinden gelen danışanlarımız için klinik psikoloji alanında hizmet veriyoruz. Bireylerin duygusal, davranışsal ve zihinsel bozukluklarını inceleyen klinik psikoloji kapsamında, birçok Patalojik sorun ele alınır. Böylece genel olarak incelenecek çalışma alanları, eğitim, öğretim ve danışma gibi müdahalelerin tedavi edilmesi mümkün olur.  

Her iki psikoloğumuz da yüksek şeref dereceleriyle bitirdikleri eğitim hayatlarındaki birikimleri ve halen devam ettirdikleri seminer katılımlarıyla her yaştan danışanına destek vermektedir. Güven ilişkisi içinde gerçekleştireceğiniz seanslar, size uygun zaman dilimlerinde gerçekleştirilir. Bilgi edinmek istediğinizde iletişim formumuzu doldurarak uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. 

Klinik Psikolog Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Artık KBB doktoruna gitmek kadar doğal olan psikolojik destek almak yaşamın her döneminde gereklidir. Radikal kararlar alınması gerektiğinde, önemli hayati değişiklikler söz konusu olduğunda Mersin klinik psikolog hizmeti alabilirsiniz. Daha ağır vakalar söz konusu olduğunda ise psikiyatrik tedavi beraberinde psikoterapi seanslarının alınması gerekmektedir. 

Yaşamda bazen zorluklarla baş edebilmek kolay olmamaktadır. Bu yüzden daha profesyonel bir yaklaşımla danışmanlık desteği almak birçok soruna çözüm olabilir. Özel hayatınızda ve sosyal yaşamda çözmekte zorlandığınız problemler karşısında daha güçlü olmak için kişisel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İş ve özel yaşantınızda zor durumda kaldığınız birçok problem karşısında çözüm bulmanız gerektiğinde yanlış bildiğiniz bazı konuların aydınlığa kavuşması zor olmayacaktır. Profesyonel bir bakış açısı, size olaylar hakkında daha farklı bir perspektiften bakma imkanı verecektir.  

Klinik Psikolog Fiyatları

Genel olarak belirlenen terapi ücretleri her merkezde değişmektedir. Birçok seans alınması gereken durumlar için ücretlerimiz oldukça uygundur. Uzmanlarımızdan destek almak istediğinizde bireysel terapi ücretleri online danışmanlık için de geçerlidir. İlaçla desteklenen tedavi için danışmanlık hizmetinin de alınması gereken durumlar söz konusu olmaktadır. Bu durumda yardım almanız gerektiğinde danışmanlarımız size özel çözümler sunacaktır. 

Hem fiyat açısından hem de özellik açısından bilgi almak istediğinizde Mersin klinik psikolog desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız memnun kalacağınız sonuçların alınmasını sağlayan terapi seanslarıyla her ihtiyaç duyduğunuzda hizmetinizde olacaktır. 

Mersin Yenişehir’de hizmet veren merkezimizden psikolojik danışmanlık, ergen danışmanlığı, cinsel danışmanlık, oyun terapisi ve her yaştan birey için bireysel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Whatsapp