Mersin Psikolog – Art Psikoloji

Mersin Psikolog Hizmetleri

mersin psikolog

Dünyamız pandemi ile savaşırken, her bakımdan psikolojik tehdit ve gerilimlerle yüz yüze olduğumuzun bilincinde Mersin psikolog kadromuzla verdiğiniz bu çağın savaşında size destek sunmaktayız. Konusunda uzman ve tecrübeli psikologlarımız ihtiyaçlarınıza özenle ve dikkatle yaklaşmaktadır. Danışmanlarımız hassasiyetlerinizi de öncelikleri arasında görmektedir.

Yaşadığımız dünya tüm gelişmelerine rağmen gerileyen mutluluk oranıyla göstermektedir ki hepimizin güven duyacağı ve kendi içsel gerçeklerini paylaşacağı birer dosta ihtiyacı var. Çok az paylaşan ve çok fazla düşünen bir toplum olduğumuz gerçeği bizi her geçen gün daha fazla hizmet etmeye ve insan değerini daha fazla ön plana çıkarmaya teşvik etmektedir.

Yaşam Sorunu

Ekonomik ve ruhsal baskılarla karşı karşıya kalan bireylerin her geçen gün yaşam kalitesi azalıyor. Bu da yalnızlık ve yılgınlık duygularına maruz kalan her insan için son derece önemli olan yaşam arzusunu azaltıyor. Giderek azalmakta olan neşe ve mutluluğun yerini kaygı ve öfke alıyor. Bu duygu değişimi sadece ruhsal açıdan değil, fiziksel açıdan da sağlığımızı tehdit etmekte ve önemli psikosomatik etkilere neden olmaktadır.

Kalp ve sinir hastalıkları, organ yetmezlikleri, bağışıklık sisteminin çökmesi ve kanser riskine kadar uzanan geniş bir yelpazede anksiyetenin etkisi bulunur. Yaşam sorunu hayatımızı ileriye götüren yaşam arzusunun gün geçtikçe azalmasından ve sonunda içinde bir amaç bulamamasından beslenir. Sonunda mutsuz ve güvensiz bir kişiyi, etrafında bulunan diğer insanları da etkileyerek yavaş yavaş ele geçirebilir. Bu nedenle Mersin psikolog ihtiyacı hisseden ve bu desteğe gereksinim duyan her insanı, yaşadıkları ortamda sorunlarına karşı güçlü hale getirmeye odaklanıyor. Her yaştan danışanlarımızı sağlıklı bir yaşama kavuşmaları için desteklemekte ve önem vermekteyiz. 

Birlikte Başarabiliriz

Yaşadığımız günlerin zorluklarının farkındayız ve sizlere verilecek destek ile giderek güçlenen bir kalbe, özgürleşmiş bir zihine ve yaşadığı durumların kolaylıkla üstesinden gelebilecek bir iradeye kavuşmanızın zor olmadığını söylemek isteriz. İyi bir tedavi ve eşlik etme sizleri hak ettiğiniz yaşam kalitesine götürecektir. Odaklanma, kaygı, uykusuzluk ve tatminsizlik gibi sizi her geçen gün yoran karmaşık duygulardan kurtulacaksınız. Yeni bir yaşamın kapılarını birlikte aralayalım ister misiniz?

Pandemi nedeniyle online terapi yaptırabileceğinizi biliyor musunuz?

Whatsapp