Mersin Psikolog – Art Psikoloji

Online Terapi Psikolog

online psikolog mersin

Online terapi psikolog desteğinin çevrimiçi araçlarla verilmesini sağlamaktadır. Özellikle pandemi süreci nedeniyle kısıtlamalar ve ulaşım sorunlarının söz konusu olduğu durumlarda yüz yüze yapılamayan terapi seanslarının online olarak yapılmasıdır. Merkezimize ulaşamayan danışanlarımızın seanslarına devam edebilmeleri için çevrimiçi portallardan yararlanılarak sürecin kesintiye uğramaması sağlanır. 

Yüz yüze yapılan terapilerde uygulanan tüm süreçler, online terapilerde de gerçekleştirilebilir. Seans sürelerinin de standart terapilerle aynı şekilde ilerlediği bu uygulamalar, uzman psikologlarımız Ahmet Yaşar ve Çiğdem Kavuş tarafından yapılmaktadır. Çocuk, ergen ve yetişkinler için özel olarak planlanan seans programı çerçevesinde, ağır psikiyatrik rahatsızlığı olmayan tüm danışanlarımız online terapiden yararlanabilir. 

Mersin Online Psikolog

Bir Akdeniz kenti olan Mersin’de hizmet veren kliniğimiz, çocuk, ergen ve yetişkin danışanlarımız için hizmetinizdedir. Yüz yüze ve online terapi psikolog kadromuzun deneyimiyle kişisel gizliliğiniz ve mahremiyetiniz öncelikli tutularak verilmektedir. Bireysel ve grup terapileri için bazı durumlarda daha verimli olan online terapilerden faydalanmak mümkün olabilir. 

Aile terapisi gerektiren durumlarda farklı şehirlerde bulunan danışanların kesintisiz bir terapi seansına ulaşabilmeleri için de çevrimiçi terapi tercih edilebilir. Yaşam alanlarındaki değişimler, taşınma, boşanma, aile içi çatışmalar ve benzer birçok durumun yarattığı anksiyeteler nedeniyle hizmet verdiğimiz danışanlarımıza kesintisiz destek vermek en önemli önceliğimizdir. Yaşamdaki stres ve zorluklar karşısınızda yalnız olmadığınızı anlamak, çözümlere daha kolay ulaşmak istediğiniz zaman size bir telefon kadar yakın olan uzman desteğimizden yararlanmak için hemen randevu alın, yüz yüze ya da online danışmanlık desteğimizden hemen yararlanmaya başlayın. 

Hangi Durumlarda Online Terapi Tercih Edilir?

Ağır psikiyatrik rahatsızlıklar dışında psikolojik danışmanlık hizmeti alan bireylerin online olarak terapilere katılmaları mümkün olmaktadır. Merkezimizde online olarak verilen psikoterapik süreçler aşağıdaki gibidir:

  • Ergen terapisi
  • Oyun terapisi
  • Yetişkin terapisi
  • Eğitimsel terapi
  • Bireysel terapi 
  • Çocuk merkezli aile terapisi 
  • Ebeveyn danışmanlığı
  • Boşanma, taşınma gibi durumlar

Özellikle aile danışmanlığı ve çocuk merkezli aile terapilerinden yararlanmak için online terapi yapılabilir. Okul öncesi dönemde de çocukların yaşadığı zorlukların takip edilmesi için terapi uygulaması yapılması gerekmektedir. Online terapi psikolog kadromuzun uzmanlığı kapsamında hizmetinizdedir. Bilgi ve randevu almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Whatsapp